Dodaj miejsce Zarejestruj się
 
 
 
Miejsca
 
 
 
   
 
  Dodaj ciekawe miejsce
 
 
 
 

Zoo Safari Borysew, Poddębice

Zoo Safari Borysew, Poddębice  
Miejscowość: Poddębice
 
Województwo: łódzkie
 
Lokalizacja: Okolice Łodzi
 
Kategoria: przyroda / natura / las / park
 
Ocena: 0 0 0 0 0 oceń
 
Zaloguj się, aby móc ocenić miejsce.
 
Dodane przez: karolinka12-345 (97 pkt, 31 miejsce / 1146)
 
Zobacz też: Ogłoszenia turystyczne łódzkie »
 
Opis Zdjęcia (4) Komentarze (0) Mapa
Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w centralnym miejscu Polski, gdzie można stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi zwierzętami z całego świata. Obiekt znajduje się w Borysewie (gm. Poddębice, woj. Łódzkie), jest to obszar ponad 22 ha terenu, który zamieszkuje ponad 300 zwierząt 60-ciu gatunków z 5 kontynentów.

Wyjątkowa aranżacja przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury ? to powody dla których Safari w Borysewie to najlepszy cel podróży. Dzikie zwierzęta biegające na otwartej przestrzeni, możliwość zjedzenia pysznego obiadu w Grill Barze, place zabaw ? to tylko niektóre z niezapomnianych atrakcji, które można odkryć w sawannie nad Nerem.


Podczas dwugodzinnej wyprawy przez słoneczną krainę, można podziwiać najgroźniejsze drapieżniki świata: Białe i Złote Tygrysy Bengalskie, jak i łagodniejsze zwierzęta: Strusie Afrykańskie, Zebry Chapmana czy Bawoły Indyjskie. Placówka posiada największą hodowlę Osiołków Poitou w Polsce, jedynego w kraju Zeedonka (niespotykaną krzyżówkę zebry z osłem) oraz wiele innych zwierzaków.


Figlarnia to magiczna kraina wyzwań, w której najmłodsi zwiedzający mogą skakać na trampolinie, zmierzyć się z kosmicznym torem przeszkód, dać nura do basenu z piłeczkami lub brawurowo zjechać z dmuchanej zjeżdżalni.

Mini Zoo to z kolei miejsce, gdzie przebywają przyjacielskie zwierzęta, można tu przejechać się na miniaturowych Kucykach Szetlandzkich, pobawić się i przytulić do Kózki Miniaturki czy Alpaka oraz zrobić sobie zdjęcie z Świnkami Wietnamskimi. Pod okiem pracowników obiektu zwierzęta można karmić czy nauczyć się opieki nad nimi.

Zoo Safari jest najprężniej rozwijającą się placówką rekreacyjno-edukacyjną na rynku polskich atrakcji turystycznych. Istnieje tu możliwość realizacji specjalnych eventów przeznaczonych dla grup zorganizowanych, mogą to być imprezy pracownicze, urodziny, zabawy integracyjne czy zielone szkoły.

Godziny otwarcia:
codziennie od 9:00-19:00

Bilety:
bilet normalny - 15 zł
bilet ulgowy - 12 zł
bilet grupowy - 10zł

Dodatkowe atrakcje:
przejażdżki na kucykach - 5 zł
figlarnia - 8 zł
zajęcia praktyczne - 2 zł
karmienie zwierząt w mini zoo
oporzadzanie i czesanie kucyków
ognisko - 450 zł
pakiety obiadowe 13 zł i 14 zł

 
 
 
Zobacz też Inne ciekawe miejsca
 
 
 
 
Najaktywniejsi użytkownicy
 
  3033 pkt
 
  Adam-turysta
 
  2106 pkt
 
  toja1358
 
  916 pkt
 
  tallar6
 
  740 pkt
 
  Blitzkrieg
 
  648 pkt
 
  emes
 
 
 
 
Zobacz też
 
Ogłoszenia turystyczne w Polsce
 
 
 
 
ZaMiasto.com.pl - miejsca, zabytki, atrakcje
 
Witamy na serwisie ZaMiasto.com.pl. Jest to portal tworzony przez użytkowników, którzy zamieszczają własne propozycje (opisy, zdjęcia, komentarze, mapy) ciekawych miejsc do odwiedzenia. Znajdziesz tu propozycje zabytków, muzeów, miejsc nad jeziorami, do wypoczynku, zamków, szczytów górskich i innych atrakcji, które warto odwiedzić. Skorzystaj z mapy Polski lub wyszukiwarki, żeby znaleŸć propozycje ciekawych miejsc i zabytków.
 
Miejsca w lesie i nad jeziorem
 
Kontakt       Polityka prywatnosci       Polityka cookies       Regulamin       Reklama       Inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć serwisów internetowych