Dodaj miejsce Zarejestruj się
 
 
 
Miejsca
 
 
 
   
 
  Dodaj ciekawe miejsce
 
 
 
 

Mapa: Okolice Krakowa - atrakcje, ciekawe miejsca i zabytki do zwiedzania na weekend

Mapa ciekawych miejsc i zabytków: "Okolice Krakowa". Skorzystaj z opcji dostępnych poniżej mapy, aby zawęzić wyniki wyszukiwania.

Znasz już Okolice Krakowa? Masz swoje ciekawe miejsca? Dodaj je i podziel się swoimi wrażeniami z użytkownikami serwisu. Na mapie pokazywane są jedynie miejsca i zabytki z danej okolicy, jeżeli chcesz zobaczyć inne miejsca, zmień okolice.
 
 
 

Filtruj miejsca

 
Średnia odległość od miasta:  
 
Kategorie:  
edukacjagóry
innekultura / sztuka
przyroda / natura / las / parkrozrywka
sport / rekreacjawoda
zabytek / muzeum
 
 
 
Zainspirowały cię okolice Krakowa i ciekawe miejsca opisane i zaznaczone na naszej mapie? Zachęcamy zatem naszych użytkowników do aktywnego zgłębiania wiedzy na temat uroków i zabytków w Krakowie i okolicach. Nie bez powodu Kraków jest uważany za jedno z najcenniejszych miast historycznych Polski. Jako dawna stolica Polski i siedziba królów, kolebka polskiej kultury i sztuki, Kraków należy do jednych z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce przez Polaków i turystów zagranicznych.

Aby móc w pełni poznać uroki miasta polskich króli warto spędzić w nim kilka dni. Z uwagi na dużą popularność wśród turystów zagranicznych ceny hoteli i noclegów w Krakowie bywają wysokie. Dlatego warto skorzystać z wyszukiwarek noclegów online takich jak Trivago.pl, dzięki którym porównasz ceny i znajdziesz najtańsze hotele w interesujących Ciebie okolicach.
 
 
Zobacz też bezpłatne ogłoszenia w Krakowie i okolicach »
 
 

Ciekawe miejsca i zabytki w Polsce

 
 
Najaktywniejsi użytkownicy
 
  3033 pkt
 
  Adam-turysta
 
  2106 pkt
 
  toja1358
 
  916 pkt
 
  tallar6
 
  740 pkt
 
  Blitzkrieg
 
  648 pkt
 
  emes
 
 
 
 
Zobacz też
 
Ogłoszenia turystyczne w Polsce
 
 
 
 
ZaMiasto.com.pl - miejsca, zabytki, atrakcje
 
Witamy na serwisie ZaMiasto.com.pl. Jest to portal tworzony przez użytkowników, którzy zamieszczają własne propozycje (opisy, zdjęcia, komentarze, mapy) ciekawych miejsc do odwiedzenia. Znajdziesz tu propozycje zabytków, muzeów, miejsc nad jeziorami, do wypoczynku, zamków, szczytów górskich i innych atrakcji, które warto odwiedzić. Skorzystaj z mapy Polski lub wyszukiwarki, żeby znaleŸć propozycje ciekawych miejsc i zabytków.
 
Miejsca w lesie i nad jeziorem
 
Kontakt       Polityka prywatnosci       Polityka cookies       Regulamin       Reklama       Inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć serwisów internetowych