Dodaj miejsce Zarejestruj się
 
 
 
Miejsca
 
 
 
   
 
  Dodaj ciekawe miejsce
 
 
 
 

Świat Jaskiń Solnych, Zgierz, ul. Szczawińska 83

Świat Jaskiń Solnych, Zgierz, ul. Szczawińska 83  
Miejscowość: Zgierz, ul. Szczawińska 83
 
Województwo: łódzkie
 
Lokalizacja: Okolice Łodzi
 
Kategoria: sport / rekreacja
 
Ocena: 0 0 0 0 0 oceń
 
Zaloguj się, aby móc ocenić miejsce.
 
Dodane przez: Anonim
 
Zobacz też: Ogłoszenia turystyczne łódzkie »
 
Opis Zdjęcia (2) Komentarze (3) Mapa
Świat Jaskiń Solnych
Seanse zaczynają się o pełnych godzinach i trwają 50 min.
Sugerujemy wygodny strój i trzeba ze sobą zabrać białe skarpetki na zmianę
Kilka grot solnych na powierzchni 200m2 wyposażonych w system wentylacyjny, oświetleniowy, nagłośnieniowy, monitoring oraz ultradźwiękowe generatory solankowe (haloterapia i aromaterapia). Dzięki tym rozwiązaniom możecie bezpiecznie korzystać z zabiegu. Gra kolorów (koloroterapia) oraz relaksacyjna muzyka (muzykoterapia) pozwalają rozkoszować się tym niezapomnianym miejscem.
1. jaskinia „rodzinna” - świetnie miejsce dla dzieci. które pod okiem rodziców lub opiekunów mogą korzystać z zabawek ( dżungla ze zjeżdżalnia, piłki, samochody, akcesoria do piaskownicy solnej oraz światłowody - doświadczanie światła). Dzieci, które bawią się w grocie solnej nie tylko wdychają zdrowe powietrze ale mają także bezpośredni kontakt z solą dzięki czemu wchłaniają mikroelementy przez skórę. Dzięki aktywnej zabawie w soli powietrze wzbogacane jest o pył solny wdychany przez organizm bawiącego się dziecka a ćwiczenia fizyczne sprawiają , że dzieci jeszcze intensywniej pobierają zjonizowane powietrze Seanse w jaskini solnej to także świetny sposób na spędzanie wspólnego czasu oraz poprawę nastroju naszych milusińskich.
2. jaskinia „spokojna” gdzie można wyciszyć się po trudach dnia codziennego. Jest to miejsce o baśniowym wnętrzu z tężnią i źródełkiem o cudownym działaniu na psychikę ciało. Pomaga odizolować się od świata, zgiełku, pracoholizmu i wszelkich napięć. W mojej grocie solnej łatwiej jest pozbierać myśli i uzyskać wewnętrzną równowagę. Grota została zaprojektowana by wykorzystać jej nieregularny kształt dzięki temu uzyskując odosobnione miejsca dla tych którzy potrzebują samotności, wyciszenia i odpoczynku po ciężkim dniu. W tej jaskini znajduje się też oddzielne miejsce by poczytać książkę korzystając z dodatkowej lampki.
3. Grota aktywna - zostanie otwarta w późniejszym terminie
 
 
 
Zobacz też Inne ciekawe miejsca
 
 
 
 
Najaktywniejsi użytkownicy
 
  3033 pkt
 
  Adam-turysta
 
  2106 pkt
 
  toja1358
 
  916 pkt
 
  tallar6
 
  740 pkt
 
  Blitzkrieg
 
  648 pkt
 
  emes
 
 
 
 
Zobacz też
 
Ogłoszenia turystyczne w Polsce
 
 
 
 
ZaMiasto.com.pl - miejsca, zabytki, atrakcje
 
Witamy na serwisie ZaMiasto.com.pl. Jest to portal tworzony przez użytkowników, którzy zamieszczają własne propozycje (opisy, zdjęcia, komentarze, mapy) ciekawych miejsc do odwiedzenia. Znajdziesz tu propozycje zabytków, muzeów, miejsc nad jeziorami, do wypoczynku, zamków, szczytów górskich i innych atrakcji, które warto odwiedzić. Skorzystaj z mapy Polski lub wyszukiwarki, żeby znaleŸć propozycje ciekawych miejsc i zabytków.
 
Miejsca w lesie i nad jeziorem
 
Kontakt       Polityka prywatnosci       Polityka cookies       Regulamin       Reklama       Inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć serwisów internetowych