Dodaj miejsce Zarejestruj się
 
 
 
Miejsca
 
 
 
   
 
  Dodaj ciekawe miejsce
 
 
 
 

Zamiasto.com.pl - regulamin serwisu

 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu Zamiasto.com.pl oraz prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu.
 2. Celem serwisu Zamiasto.com.pl jest popularyzowanie ciekawych miejsc wypoczynku.
 3. Zamieszczenie materiałów na stronie Zamiasto.com.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Użytkownik publikuje na stronach Zamiasto.com.pl wszelkie treści, komentarze, zdjęcia, opinie, inne materiały oraz odnośniki wyłącznie na własną odpowiedzialność. Twórcy serwisu Zamiasto.com.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników informacje i materiały.
 4. Niedopuszczalne jest podejmowanie na stronach Zamiasto.com.pl działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady Netykiety, w tym w szczególności niedopuszczalne jest:
  1. umieszczanie przez użytkowników na stronach Zamiasto.com.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe, obrażające uczucia osób trzecich i naruszających zasady Netykiety, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie treści,
  2. umieszczanie przez użytkowników na stronach Zamiasto.com.pl materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie materiały,
  3. kopiowanie materiałów zamieszczanych przez inne osoby korzystające z serwisu, jak również zamieszczanie w serwisie materiałów nie będących własnością osób z niego korzystających.
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Zamiasto.com.pl bez wiedzy właściciela serwisu:
  1. przekazów reklamowych oraz informacji handlowych,
  2. odnośników do stron internetowych, których zasadniczym celem jest promocja lub reklama towarów lub usług.
 6. Twórcy serwisu Zamiasto.com.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, a także w uzasadnionych przypadkach usunięcia użytkownika z serwisu, w szczególności w przypadku naruszania zapisów pkt. 4 niniejszego regulaminu.
 7. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, należy się w nim zarejestrować.
 8. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna i bezpłatna.
 9. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail, hasło oraz nick.
 10. Adres e-mail oraz hasło użytkownika są informacjami niejawnymi i nie będą widoczne dla innych osób korzystających z serwisu. Do identyfikacji użytkownika w serwisie służy jego nick, widoczny dla innych osób korzystających z serwisu.
 11. Rejestrując się w serwisie, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i wyraża zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz informacji dotyczących serwisu, w tym między innymi informacji o nowych wpisach i komentarzach. Użytkownik ma możliwość usunięcia swoich danych z bazy. Aby tego dokonać należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w stopce strony.
 12. Twórcy serwisu Zamiasto.com.pl dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzielenia pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Twórcy serwisu Zamiasto.com.pl nie ponoszą odpowiedzialności za bezawaryjność serwerów portalu i ich dostępności przez całą dobę, nie gwarantują także możliwości połączenia i zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania stron serwisu Zamiasto.com.pl ze względów technicznych.
 13. Twórcy serwisu Zamiasto.com.pl zastrzegają sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 14. Kopiowanie całości lub części materiałów opublikowanych w serwisie Zamiasto.com.pl bez zgody właścicieli jest zabronione.
 15. Niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie natychmiastowym usunięciem wpisu oraz zablokowaniem możliwości dodawania wpisów przez danego użytkownika, a w uzasadnionych przypadkach usunięciem użytkownika z serwisu.
 16. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 1 września 2008 roku.
 
 

Ciekawe miejsca i zabytki w Polsce

 
 
Najaktywniejsi użytkownicy
 
  3033 pkt
 
  Adam-turysta
 
  2106 pkt
 
  toja1358
 
  916 pkt
 
  tallar6
 
  740 pkt
 
  Blitzkrieg
 
  648 pkt
 
  emes
 
 
 
 
Zobacz też
 
Ogłoszenia turystyczne w Polsce
 
 
 
 
ZaMiasto.com.pl - miejsca, zabytki, atrakcje
 
Witamy na serwisie ZaMiasto.com.pl. Jest to portal tworzony przez użytkowników, którzy zamieszczają własne propozycje (opisy, zdjęcia, komentarze, mapy) ciekawych miejsc do odwiedzenia. Znajdziesz tu propozycje zabytków, muzeów, miejsc nad jeziorami, do wypoczynku, zamków, szczytów górskich i innych atrakcji, które warto odwiedzić. Skorzystaj z mapy Polski lub wyszukiwarki, żeby znaleŸć propozycje ciekawych miejsc i zabytków.
 
Miejsca w lesie i nad jeziorem
 
Kontakt       Polityka prywatnosci       Polityka cookies       Regulamin       Reklama       Inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć serwisów internetowych